05.09.2017

5. září 2017 v 20:15 | Invisiblegirl |  My diary
Ahoj,
máme tu další den, jak jste se měli? Já strašně bídně.

Nejdříve sem musela být ve škole 7 hodin a poslouchat debilní kecy učitelů, pak jsem po celém Děčíně scháněla brigádu, nakupovala sešity a aby toho nebylo málo začala mi vyhrožovat jedna holka, že mi zničí vztah. -_- Fakt takový lidi miluju. A nakonec jsem se od kamaráda dozvěděla, že po netu kolují moje nahé fotky, které jsem jednou poslala bejvalému příteli s kterým jsem byla rok. Teď si o mě budete myslet bůh ví co, ale byla jsem blbá a mladá a teď se za to stydím.

S brigádou se mi moc nedaří, zatím jsem podala formulář do alberta, jestli by mě vzali na doplňování zboží. Je velmi špatné, že mi není 18, bylo by to asi jednodušší. :( No neztrácím naději a hledám dál.

O té holce asi napíšu článek zvlášť asi až zítra, až to bude celé vyřešené, ale já jsem silná a nenechám se jen tak schodit na dno to fakt ne. Hlavně mám dokonalý vztah a přítel se mě zastává.

O fotkách asi taktéž napíšu článek zvlášt, abyste se mi k tomu mohli vyjádřit a prodiskutovat jak to vnímáte vy apod.

Zatím se loučím, pá. :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mari Mari | Web | 18. září 2017 v 15:21 | Reagovat

Ohledně brigády by si měla zkusit nějaký větší supermarket nebo hobby market, obzvláště pokud nemáš zdravotní průkaz (bez toho nesmíš nakládat s potravinami).

Pokud ti někdo vyhrožuje s nahýma fotkama, obzvláště pokud jsi nezletilá, nejlepší je to asi nahlásit na policii. Ale já osobně s tímto žádnou zkušenost nemám, takže nevím, co ti s tím poradit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama