Září 2017

08.09.2017

8. září 2017 v 17:45 | Invisiblegirl |  My diary
Ahoj, tak konečně pátek. Přiznejte se, kdo z Vás jde někam dneska pařitt? To já jedu za přítelem do práce a pak jdeme na jídlo. Stašně se těším na zítřek, konečně pojedeme projet tu nezkrotnou mrchu (Suzuki-sv650). Miluju tu motorku.

A co hodláte dělat o víkendu vy? Také přemýšlím, že půjdu někam chlastat. Ale ještě nevím kam. Mám nápad, že bych prošla Škuner, Club a Ebasebar v Děčíne. Potkala bych zde někoho? :)

Jinak dnes nic zvláštního, ale jsem moc ráda, že už je víkend. Žádný starosti, konečně.

Já se zatím loučím. Pá

07.09.2017

7. září 2017 v 19:31 | Invisiblegirl |  My diary
Ahoj omlouvám se, že jsem včera nepsala, ale koukala jsem na výměnu manželek,. Jaký máte názor na Ivu s Marianem? Já zastávám názor, že je to jejich věc, ale bylo to celkem nechutný, hlavně se mi zprotivila tím jak se starala o svojí malou. To bylo hrozný.

No co dodat k dnešku, měli jsme ve škole tělocvik a já nemohu těď skoro došlápnout na nohu kvůli kolenu (před půl rokem jsem bourala na motorce). No co dodat, učitelka nám dala zabrat,. HRŮZA. A jaký ste měli den ve škole nebo v práci vy? :)

Jsem strašně nějak znavená.. Nevím z čeho :( Navíc bych si strašně přála, aby zase vedle mě usínal můj miláček, být v jeho objetí a vědět, že je tu se mnou.

Pro dnešek je to všechno, zatím se loučím. Pá

Trojhodina Pečovatelství

5. září 2017 v 20:34 | Invisiblegirl |  Deník studentky
Tak dnes mě zabila trojhodinovka pečovatelství. Měli jsme tento předmět poprvé a je to to nejhorší co může být, to bych si místo toho vzala raději fyziku. :D (a to ji nenávidím). Nejdříve jsem se těšila, ale jakmile nám oznámila pravidla tak jsem chtěla skočit z okna.

Pravidla: 1. Nemít šperky (výjimka snubní prsten)
2. Nesmí nám být vidět tetování (jsem zvědavá jak zakryju to svoje)
3. Ani dlouhé, ani krátké (okousané) ani nalakované nehty
4. Musíme mít sepnuté vlasy
5. A nosit bílá trička

Fakt jsem nadšená, nedodržíme-li jeno jediný pravidlo máme za 5.
To by byla první hodia, když nastala druhá tak jsme jí museli poslouchat, jak vysvetluje chování se v odborné učebně. :D U toho jsem nějak usnula. A při třetí už jsme se na tvrdo učili a psali zápisky. :(

Kdo se dnes taky už natvrdo učil?

05.09.2017

5. září 2017 v 20:15 | Invisiblegirl |  My diary
Ahoj,
máme tu další den, jak jste se měli? Já strašně bídně.

Nejdříve sem musela být ve škole 7 hodin a poslouchat debilní kecy učitelů, pak jsem po celém Děčíně scháněla brigádu, nakupovala sešity a aby toho nebylo málo začala mi vyhrožovat jedna holka, že mi zničí vztah. -_- Fakt takový lidi miluju. A nakonec jsem se od kamaráda dozvěděla, že po netu kolují moje nahé fotky, které jsem jednou poslala bejvalému příteli s kterým jsem byla rok. Teď si o mě budete myslet bůh ví co, ale byla jsem blbá a mladá a teď se za to stydím.

S brigádou se mi moc nedaří, zatím jsem podala formulář do alberta, jestli by mě vzali na doplňování zboží. Je velmi špatné, že mi není 18, bylo by to asi jednodušší. :( No neztrácím naději a hledám dál.

O té holce asi napíšu článek zvlášť asi až zítra, až to bude celé vyřešené, ale já jsem silná a nenechám se jen tak schodit na dno to fakt ne. Hlavně mám dokonalý vztah a přítel se mě zastává.

O fotkách asi taktéž napíšu článek zvlášt, abyste se mi k tomu mohli vyjádřit a prodiskutovat jak to vnímáte vy apod.

Zatím se loučím, pá. :*

Pondelí

4. září 2017 v 19:55 | Invisiblegirl |  My diary
Je pondělní večer, jsem moc ráda, že to takhle uteklo, nemám ráda Pondělí. První školní den, tam jsem to jakžtakž přetrpěla, až na ten rozvrh co nám dali, ten stojí za hovno. Pak jsem musela jet do nemocnice kvůli vyšetření, v nemocnici jsem jako doma, už to tam nenávidím více než školu. Bohužel, co se dá dělat, zdraví je důležité.

Strašně mě mrzí, že Lukáše (přítel) uvidím až v sobotu. :( Jelikož on už normálně pracuje a zrovna má týden odpolední. Jak já to nemám ráda, ale aspoň se na sebe budeme více těšit. Musím pro něj začít vymýšlet dárek k Vanocům. Neporadíte mi?

Kdybyste to nevěděli, což určitě nevíte, mám mladší sestru, dnes mi začala plakat, že nedokáže šplhat po tyči. Lidi přiznejte se kdo to také neumí. :)

Pro dnešek bych to asi již utnula, nechci psát nějaké dlouhé romány. Zatím se loučím a užívejte zbytek krásného večera.

04.09.2017

4. září 2017 v 16:32 | Invisiblegirl |  Kreslení
Včera jsem dokreslila obrázek dělaný propiskou. Zajímavé co člověka vše napadne jen při čmárání propiskou na papír. Obrázek trval jen 3 hodiny a myslím, že se mi velmi povedl. :) Co myslíte vy?

1. školní den

4. září 2017 v 16:18 | Invisiblegirl |  Deník studentky
Jak všichni již pochopili, jeěte aby ne :D dnes byl první školní den. Já osobně jsem nastoupila do 3. ročníku na střední dravotnické škole. Moje ranní pocity? Nervozita, natěšení a zárověň smutek, že zkončili prázdniny. Ale beru to pozitivně, nový školní rok a to je pro mě nový začátek další etapy mého života. Tento rok už musím opravdu máknout a to doporučuji každému. Vždyť se mi blíží maturita, musím se prostě začít učit.

Jsem zvědavá jak vše zkombinuju, potřebuju najít brigádu, do toho škola, kamarádi, rodina a hlavně můj přítel.
Celkem se toho bojím to uznávam.

A jak jste prožívali svůj první školní den vy? Do kterého ročníku jste šli? A na jaké škole popřípadě jste? :)

Loučím, pá :*

Něco o mě

4. září 2017 v 14:26 | Invisiblegirl
Ahoj,
je mi 17 let a nebaví mě si psát děníček ručně, proto si budu psát zápisky sem. Ráda se ohlížím do minulosti, proto mi toto přijde jako velmi dobrý nápad.

Na úvod bych napsala spíše něco o sobě. Takže jak jsem již zmínila, je mi 17 let. Studuji zdravotnickou školu, mám přítele již skoro 8 měsícu. Mám ráda kreslení a hudbu. Ráda hraji počítačové hry a ráda čtu. :)
Miluji modrou barvu a bílé tygry. Strašně se také zajímam o motorky a vše kolem nich.

K úvodu se asi už dodat nic nedá. Kdyby někdo něco vědět chtěl, určite se zeptá dolů do komentářů. :)

Zatím se loučím :* pá